Zelf dealer worden?

Momenteel zijn wij PanelWood aan het uitrollen in Nederland. Wij zijn op zoek naar bedrijven die PanelWood een meerwaarde kunnen geven door onze producten te verwerken in keukens, badkamers, woonkamers en winkelinrichtingen. Ook zoeken wij bedrijven die totaaloplossingen bieden voor hotels en andere locaties waar PanelWood kan worden geïntegreerd.

Geïntereseerd? Neem dan contact op met Gerard van Casteren via telefoonnummer 06 – 53369829 of via gerard@ brookfield-group.com

PanelWood Dealers in Nederland en België

Geïnteresseerd in een van onze producten? PanelWood is op verschillende plaatsen in Nederland en België te koop. Breng een bezoek aan een van onze dealers voor een goed advies.
Bekijk hier het complete winkeloverzicht en vindt een winkel bij U in de buurt:

PanelWood dealers op plaatsnaam:

Dealer Adres Postcode Plaats Website
Fabrieksmeubels Industrieterrein Beverkoog 1822 BJ Alkmaar www.fabriekmeubels.nl
Vloer&zo Rijnstraat 117 1823 EC Alkmaar www.gietvloerenzo.nl
Appelman Haarden Verfmolenweg 40 1333 AV Almere www.appelman-haarden.nl
Vuuur A. van Leeuwenhoekweg 38/G 2408 AN Alphen aan den Rijn www.vuuur.nu
van de Pol Hout en Bouwmaterialen Kosmonaut 22 3824 MK Amersfoort www.vandepol.info
Van Der Weck Havikshorst 13 3815 TA Amersfoort www.vanderweckvloeren.nl
Jos Harm Open Haarden Johan v. Hasseltweg 45 1021 KN Amsterdam www.josharm.nl
Withuis Woninginrichting Tussenmeer 317 1069 DR Amsterdam www.withuiswoninginrichting.nl
Colors@Home Reitsema Kruisstraat 15 9468 CL Annen www.schildersbedrijfreitsema.nl
Houtinterieur Carnotstraat 112 2060 Antwerpen www.houtinterieur.be
Veldkamp-Thuis Stationstraat 110 7311 MJ Apeldoorn www.veldkampthuis.nl
van der Laan stoffeerders bv Dorpsstraat 594 1566 EK Assendelft www.stoffeerders.nl
Mooi & More Wonen Escudostraat 7 2991 XV Barendrecht www.mooienmore.nl
Aart van de Pol Deventerweg 6 7437 BJ Bathmen www.aartvandepol.nl
Dutzfloors Beetsterweg 9 9244 GC Beetsterzwaag www.dutzfloors.com
TMC Woonwinkels Van Konijnenburgweg 13 4611 HK Bergen op Zoom www.tmcwoonwinkels.nl
Ton Wooning Kantoormeubelen Industrieweg 76 2651 BD Berkel en Rodenrijs www.kantoormeubelen.com
Van Wijk Warmte Noordeindseweg 24 2651 CW Berkel en Rodenrijs www.vanwijkwarmte.nl
De Haan Natuursteen Jan van Brabantstraat 59 5282 NT Boxtel www.dehaannatuursteen.nl
Trendia Spinveld 60 4815 HT Breda www.trendia.nl
Coat-IT Kunststofvloeren B.V. Hoofdweg 100 2908 LC Capelle aan den IJssel www.coat-it.nl
Kantebeen Houthandel Koningin Maximalaan 70-72 1424 RX De Kwakel www.kantebeenhouthandel.nl
Ernes Helder Woonadvies Reitscheweg 2 5232 BZ Den Bosch www.ernesdenbosch.nl
Alfing Projects Dorpsstraat 22 7683 BJ Den Ham www.alfingprojects.nl
Busscher Woonadviseurs Oldenzaalsestraat 26-28 7591 GM Denekamp www.busscher-woonadviseurs.nl
Camino Sfeerverwarming Watertoren 13 3247 CL Dirksland www.caminosfeerverwarming.nl
van Gorkom Wonen en Slapen Traaij 83 3971 GD Driebergen-Rijsenburg www.vangorkom.nl
Colors@Home Van Ool Rijksweg Zuid 1B 6102 AA Echt www.vanoolinterieur.nl
Paul Knip Keukens Graaf 5 6101 CC Echt www.kuechentreff-paulknip.nl
Morren Schilder- en Onderhoudsbedrijf Celsiusstraat 7 6716 BZ Ede www.morrenonderhoud.nl
Studio Faan Walnootberg 12a 3755 BP Eemnes www.studiofaan.nl
Helmink Wonen Eibergen J.W. Hagemanstraat 3 7151 AD Eibergen www.helminkwonen.nl/eibergen
Pruis Verf en Wand Noorderbreedte 1 8081 PX Elburg www.pruisverfenwand.nl
Magro Parket Bedrijfsweg 34-36 8304 AZ Emmeloord www.magroparket.nl
Van den Berg Parket Stationstraat 39 3851 NB Ermelo www.vandenbergparket.nl
Verhoeven Verf & Wand Nijverheidstraat 3 4283 GW Giessen www.verhoeven-giessen.nl
TMC Woonwinkels Marconistraat 13 4461 HH Goes www.tmcwoonwinkels.nl
Megens Vivante Markt 8 5361 GH Grave www.megens-woninginrichting.nl
Home Design Rijksweg 92 9731 AG Groningen www.homedesignwoninginrichting.nl
Dot Shop Koningstraat 36 2011 TD Haarlem www.dotshop.nl
Saniglobe Industriestraat 2A 3371 XD Hardinxveld-Giessendam www.saniglobe.nl
Houtwerk Hattem 1e Industieweg 1 8051 CN Hattem www.houtwerk.com
Bruggink Molenweg 11 7055 AW Heelweg www.bruggink-bv.nl
Home made by_Ree Binnenweg 89 2101 JE Heemstede www.verfhandelree.nl
Tegelmaxx Wegtersweg 36 7556 BR Hengelo www.tegelmaxx.nl
Hermkes Interieur Industriestraat 17a 5961 PH Horst www.hermkes-interieur.nl
Jeurissen woonwinkel Veilingweg 12-14 6851 EG Huissen www.jeurissenwonen.nl
Trekvaart Veldhoven 3 8271 RT Ijsselmuiden www.trekvaart.nl
Bijvoet Verf & Wand Swammerdamweg 14 3401 MP IJsselstein www.bijvoetverf.nl
Kraal Verf&wand Marktstraat 18 5171 BN Kaatsheuvel www.kraalverfenwand.nl
Bouwe vloer & raamdecor Oudestraat 6 5469 GG Keldonk www.bouwevloerenraamdecor.nl
Stevens Meubelen Brugstraat 10 7891 AP Klazienaveen www.stevensmeubelen.nl
Oldhuys parket De standerd 15 3774 SC Kootwijkerbroek www.oldhuys.nl
TMC Woonwinkels Zandweg 1b 4416 NA Kruiningen www.tmcwoonwinkels.nl
Hout & Steen Langstraat 3 5595 AA Leende www.houtensteen.nl
Van Duijsen Tijnjedijk 87 8936 AC Leeuwarden www.vanduijsen.nl
Starline West Melbournestraat 13 1175 RM Lijnden www.starline-amstelveen.nl
van de Kolk Nieuwstad 8 7241 DN Lochem www.vandekolkwonen.nl
Woonerije Zouwendijk 121B 4231 CD Meerkerk www.dewoonerije.nl
Pluijm Interieurs Dorpsstraat 34 5768 CG Meijel www.pluijminterieurs.nl
New Signature Gentstraat 52 8760 Meulebeke www.new-signature.be
Stuka Kiezelweg 37 2400 Mol www.stuka.be
Jan Luppes Interieurs Tramwijk z.z. 164 7831 GR Nieuw-Weerdinge www.janluppesinterieurs.nl
Hansen – Moolenaar verf en wand Stormerdijkstraat 2 3431 CS Nieuwegein www.hansenmoolenaar.nl
Jansen Tegel Trend Edisonstraat 3 7442 DB Nijverdal www.jansentegeltrend.nl
van Hoogstraten Wonen De Pinckart 9 5674 CB Nuenen www.vhwonen.nl
Jac Waas Verf&wand Ridderstraat 116 4902 PB Oosterhout www.jacwaas.nl
Troost Tegelzetters Skoon 10 1511 HV Oostzaan www.troosttegels.nl
Brookfield-Group Floors & Walls Euterpelaan 7-9 5344 CA Oss www.brookfield-group.com
Ernis Verf en Wand Berghemseweg 153-A, 5348 CC Oss www.ernisverfenwand.nl
Nuance Havendam 5 3262 AE Oud-Beijerland www.nuance-interieur.nl
Dare 2 Be Different Gedempte Singelgracht 21 1441 AN Purmerend www.dare2bedifferent.nl
Kachelspecialist Van Walsem B.V. Groeneweg 15-B 3911 PD Rhenen www.kachelspecialistvanwalsem.nl
Wildenborg Haardendesign st. Isidorushoeveweg 7 7165 AT Rietmolen www.wildenborghaarden.nl
Profile Project Treubstraat 1 G 2288 EG Rijswijk www.profileproject.nl
Casa Ceramica Jan Frederik Vlekkestraat 290 4705 AJ Roosendaal www.casaceramica.nl
Hooijdonk Woninginrichting & Vakverf Kroevenlaan 82 4707 BM Roosendaal www.vanhooijdonkroosendaal.nl
Rian Roosendaal Open Haarden Bredaseweg 22-24 4702 KT Roosendaal www.rianroosendaal.nl
Parketzorg Cypruslaan 253 3059 XA Rotterdam www.parketzorg.nl
Quarts Tegels & Natuursteen Kanaalstraat 41 9301 LR Rotterdam www.quarts.nl
Teakea Hoofdweg 89 9616 TB Scharmer www.teakea.nl
ParketvloerShop.nl Buorren 1 8816 HV Schingen www.parketvloershop.nl
Assen installatietechniek Meulenakker 8 7841 EP Sleen www.assentib.nl
Deco Home van Rossum Herman de Manstraat 2 3245 MB Sommelsdijk www.decohomevanrossum.nl
Rob Stassen Kruisstraat 45-46 6171 GC Stein www.robstassen.nl
AB Meubelen Stobbeweg 2 2461 EX Ter Aar www.abmeubelen.nl
Tegel en Natuursteen Brabant Kreitenmolenstraat 145 5071 BC Udenhout www.tegelennatuursteenbrabant.nl
Badkamerwarenhuis St Laurensdreef 47 3565 AJ Utrecht www.badkamerwarenhuis.nl
4 your floor Dragonder 30A 5555 XZ Valkenswaard www.4yourfloor.nl
DESMAAKVAN B.V. Provincialeweg 59 5334 JD Velddriel www.de-smaakvan.nl
Open-Haarden Centrum Oosthavenkade 73 3134 NX Vlaardingen www.openhaardencentrum.nl
Beks Binnenhuisontwerpers Dorpsstraat 3 5261 CJ Vught www.beks-binnenhuisontwerpers.nl
Arend Koeweistraat 6 4181 CD Waardenburg www.de-arend.com
Lindeboom Interieur BV Van der Kunstraat 3 425 LN Werkendam www.lindeboominterieur.nl
Gelreparket Nieuweweg 303 6603 BN Wijchen www.gelreparket.nl
Woninginrichting Groenendijk Rijnstraat 3 3441 BP Woerden www.woninginrichtinggroenendijk.nl
Keukenidee Zaltbommel Veilingweg 1 5301 KM Zaltbommel www.keukenidee.com
Kachelspeciaalzaak Wichink Kruit Jutlandsestraat 3 7202 CB Zutphen www.kachelswk.nl
Sfeer Interieur Molenstraat 29 2471 AA Zwammerdam www.sfeerinterieur.nl
Plankenland Baileystraat 2j 8013 RV Zwolle www.plankenland.nl

Deze website gebruikt cookies om u de best mogelijke service te kunnen bieden. Als u deze website blijft gebruiken zonder uw instellingen te wijzigen, gaat u akkoord met het cookie-gebruik. Meer informatie

Deze website maakt gebruik van cookies om ervoor te zorgen dat de website voor de bezoeker beter werkt. Daarnaast gebruiken wij o.a. cookies voor onze webstatistieken. Cookies zijn kleine tekstbestanden die in de internetbrowser of door de internetbrowser op het computersysteem van de gebruiker worden opgeslagen. Als de gebruiker een website bezoekt, kan een cookie worden opgeslagen in het besturingssysteem van de gebruiker. Deze cookie bevat een karakteristieke reeks tekens die een onmiskenbare identificatie van de browser mogelijk maakt als de website opnieuw wordt bezocht. U kunt in uw browserinstellingen in Internet Explorer, Safari, Firefox of Chrome aangeven welke cookies u wilt accepteren en welke u wilt weigeren. Waar deze instellingen precies staan hangt af van welke browser u gebruikt. Gebruik de "Help"-functie in uw browser om de instellingen te vinden die u nodig heeft. Indien u er voor kiest om bepaalde cookies niet te accepteren, kunt u niet gebruik maken van sommige functies op onze websites.

Sluiten